Ласкаво просимо до нашого сайту
Renault Duster

довершений дизайн

Дизайн екстер'єру

Дизайн позашляховика
Абсолютно новий DUSTER – це гармонійне поєднання оновленої передньої частини, а також сучасних і виразних ліній. Його стиль міцного позашляховика передбачає високий дорожній просвіт, хромоване обрамлення решітки радіатора та декоративні захисні елементи на передньому та задньому бамперах. Відтепер перед вами відкриті всі дороги.
Автентичний фірмовий стиль
Проста деталь в освітленні відіграє важливу роль. Абсолютно новий DUSTER вирізняється новим С-подібним світлодіодним фірмовим освітленням. Це майстерно створене фірмове освітлення є невід’ємною частиною концепції абсолютно нового DUSTER.
Міцні рейлінги
Абсолютно новий DUSTER є комфортним серед будь-якої місцевості. А його рейлінги відповідають найвищим стандартам міцності. Відпочиваючи з друзями, ви можете безпечно перевозити громіздке спорядження для дозвілля, наприклад, дошки для серфінгу чи лижі.
Дизайн інтер’єру

Абсолютно новий, комфортний, ергономічний та високоякісний інтер’єр

Регульовані сидіння для неперевершеного комфорту
Модульні сидіння дозволяють налаштувати салон відповідно до власних потреб. Візьміть із собою все необхідне для відпочинку на вихідних. Задні сидіння, що складаються в пропорції 1/3 та 2/3, а також безліч варіантів зберігання речей під пасажирським кріслом втілять у реальність будь-яку пригоду.
Ергономічне місце водія
Повністю нові центральна консоль та панель приладів нового DUSTER стали більш ергономічними. Ваше життя стане значно простішим також завдяки новим системам регулювання сидіння водія та керма.
Універсальний відсік для зберігання речей
Абсолютно новий DUSTER пропонує ряд практичних рішень для зберігання речей. Під пасажирським сидінням знаходиться висувний відсік, де зручно можна розмістити необхідні речі. Інші відсіки для зберігання речей знаходяться у дверях і за спинками передніх сидінь.